Népzenei minősítők eredményei

KÓTA ARANYPÁVA NÉPZENEI MINŐSÍTŐK

TÉRSÉGI ÉS ORSZÁGOS SZINTŰ ÖSSZESÍTŐ TÁBLÁZATA

 

19. CIKLUS (2016.szeptember 1. – 2018. december 31.)

  Szólisták Vezető  Megye Eredmény Minősítés helyszín/idő
1. Ádám Blanka Vadas László Bács-Kiskun ARANY  2017.11.18. Dévaványa
2. Almási Kamilla  Agod Aliz   Jász-Nagykun-Szolnok  ARANYPÁVA  2016.11.26. Besenyszög
3. Antal Eszter   Szabolcs-Szatmár-Bereg KIVÁLÓ  2017.11.18. Dévaványa
4. Antal Panna Csüllög Edina  Bács-Kiskun  BRONZ  2018.09.29. Tiszakécske
5. Babicz Ágoston Kertészné Uhrin Klára  Szabolcs-Szatmár Bere  KIVÁLÓ  2018.05.26. Debrecen-Józsa
6. Bacsa Flóra Csizmadia Anna  Csongrád  ARANYPÁVA  2018.10.28. Dévaványa
7. Bacsó Dorottya dr. Borosné Toplenszki Tímea Hajdú-Bihar EZÜST  2017.05.05. Debrecen-Józsa
8. Baga Barbara Dzsenifer Gelencsér Kinga  Bács-Kiskun DICSÉRETES  2018.10.10. Kecskemét
9. Bagi Valentina  Csizmadia Anna  Szerbia  ARANYPÁVA  2018.10.28.Dévaványa
10. Baji Brigitta Kitti Dragony Gábor  Békés KIVÁLÓ  2018.04.22. Orosháza
11. Bakonyi Lili Hauszer Beáta  Tolna  DICSÉRETES  2018.02.26. Szekszárd
12. Balaskó Éva Nógrád  ARANY  2018.11.17-18. Eger
13. Balaton Kincső Köles Éva  Heves  MEGFELELT  2016.11.19-20. Eger
14. Balla Tibor  Jász-Nagykun-Szolnok  ARANYPÁVA  2016.11.26. Besenyszög
15. Bán Nóra Hajdúné Hőgye Zsófia Hajdú-Bihar EZÜST  2018.05.26. Debrecen-Józsa
16. Bánkúti Gergő  Nógrád  ARANYPÁVA  2016.11.19-20. Eger
17. Baranyi Tünde Szalai Fatima    EZÜST  2018.10.28.Dévaványa
18. Bárdos István Csongrád ARANY  2018.05.19. Kunhegyes
19. Bárdos Istvánné Csongrád ARANY  2018.05.19. Kunhegyes
20. Barhács Boglárka Csüllög Edina  Bács-Kiskun DICSÉRETES  2017.05.05. Debrecen-Józsa
21. Barhács Boglárka Csüllög Edina  Bács-Kiskun  EZÜST  2018.09.29. Tiszakécske
22. Bárkányi Renáta  Csongrád  BRONZ  2016.09.24. Csóka
23. Barna Anikó Dragony Gábor  Hajdú-Bihar  ARANYPÁVA  2016.11.19. Dévaványa
24. Bartók Boglárka Tóth Lilla Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2018.05.26. Debrecen-Józsa
25. Bartók Miklós Dániel Csizmadia Anna Csongrád KIVÁLÓ  2018.10.28. Dévaványa
26. Bauer Krisztina Agod Aliz  Jász-Nagykun-Szolnok  DICSÉRETES  2016.11.26. Besenyszög
27. Bencze Enikő Vindeizen Éva  Jász-Nagykun-Szolnok  BRONZ  2017.04.29. Jászapáti
28. Benedek Luca Nagy Ágoston  Somogy DICSÉRETES  2017.11.19. Székesfehérvár
29. Berta Orsolya Piroska  Békés KIVÁLÓ  2018.04.12. Budapest
30. Bertalan Emese Nagy Albert Tolna MEGFELELT  2018.05.26. Debrecen-Józsa
31. Bíró Nelli Tóth Lilla Hajdú-Bihar ARANYPÁVA  2018.05.26. Debrecen-Józsa
32. Boczán Anna Fruzsina  Boczán Ferenc Maros  BRONZ  2018.06.23. Mezőtúr
33. Bódis István  Nyitra EZÜST  2018.11.24. Dunaszerdahely
34. Borbiró Réka Gondáné Árvai Mária Jász-Nagykun-Szolnok DICSÉRETES  2017.12.09. Mezőtúr
35. Bordás Istvánné  Hajdú-Bihar EZÜST  2018.06.30. Püspökladány
36. Borsós István       DICSÉRETES  2018.10.05. Pécs
37. Bosznai Sára Szűcs Orsolya  Vajdaság  DICSÉRETES  2016.09.24. Csóka
38. Bozsoki Boglárka Nagy Ágoston  Somogy DICSÉRETES  2017.11.19. Székesfehérvár
39. Buglyó Petra Tóth Lilla Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2018.05.26. Debrecen-Józsa
40. Czira Sára Horváth Éva Sára Pest KIVÁLÓ  2017.11.18. Dévaványa
41. Czuczor Ramóna Hajdú Ágota Szabolcs-Szatmár-Bereg ARANY  2017.05.05. Debrecen-Józsa
42. Cs. Varga Ferenc Patrik dr. Borosné Toplenszki Tímea Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2018.05.26. Debrecen-Józsa
43. Csepregi Emma Szabóné Gáncs Tünde  Tolna  ARANY  2018.05.05. Szekszárd
44. Csipak Noémi  Tóth Rozália  Vajdaság  DICSÉRETES  2016.09.24. Csóka
45. Csonka Balázs  Vajdaság  ARANYPÁVA  2016.11.19. Dévaványa
46. Dézsi Réka Csiszárné Egyed Aliz Zala ARANYPÁVA  2017.06.04. Gellénháza
47. Dombi Viktória Várszeginé dr. Gáncs Viktória  Győr-Moson-Sopron  EZÜST  2017.05.07. Dinnyés
48. Dora Vivien Kitti Rácz Gyula Békés KIVÁLÓ  2017.05.05. Debrecen-Józsa
49. Egedi Sára  Agod Aliz  Jász-Nagykun-Szolnok  EZÜST  2016.11.26. Besenyszög
50. Elek Erzsébet Kecskés Istvánné   Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2018.04.14. Jászapáti
51. Erdős Zoltán Kolozsiné Takács Éva Borsod-Abaúj-Zemplém ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
52. Fábián Anna Tünde Bíró László  Békés DICSÉRETES  2018.04.22. Orosháza
53. Fafka Júlia Gelencsér Irén  Tolna  ARANYPÁVA  2018.05.05. Szekszárd
54. Falusi-Tóth Tünde Csüllög Edina Bács-Kiskun ARANY  2018.09.29. Tiszakécske
55. Farkas Annamária Szatmárnémeti  Románia  ARANY  2017.11.11-12. Szatmárnémeti
56. Feczkó Villő  Herpainé Velkey Klára Borsod-Abaúj-Zemplém  KIVÁLÓ  2018.06.9-10. Eger
57. Fehér Irén Almási Gyula  Békés DICSÉRETES  2018.04.22. Orosháza
58. Fehér Miklós Csüllök Edina  Bács-Kiskun  ARANY  2018.10.10. Kecskemét
59. Fehér Viktória Héjja Bella Pest EZÜST  2017.11.18. Dévaványa
60. Fejes Balázs Csider István   Jász-Nagykun-Szolnok  EZÜST  2018.10.14. Mezőtúr
61. Forgács Kata Fehér-Hodos Szilvia Jász-Nagykun-Szolnok EZÜST  2017.11.18. Dévaványa
62. Fórián Imre Hajdú-Bihar EZÜST  2017.11.18. Dévaványa
63. Fülöp Norbert Balla Tibor Jász-Nagykun-Szolnok ARANY  2016.11.26. Besenyszög
64. Gaál Blanka Hajdú Ágota Szabolcs-Szatmár-Bereg ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
65. Gémes Ferenc János  Heves  DICSÉRETES  2016.11.19-20. Eger
66. Gergő Marcell Rácz Gyula Békés DICSÉRETES  2017.11.18. Dévaványa
67. Gincsai Andrea Panna Hajdú Ágota Szabolcs-Szatmár-Bereg ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
68. Godó Viktória Leskó-Dely Tercia Szabó Erzsébet Pest  DICSÉRETES  2018.09.22. Sződ
69. Gombás Veronika Horváth Krisztina Győr-Moson-Sopron  ARANY  2018.06.03. Fertőszentmiklós
70. Gombkötő Réka Föliné Boczonádi Zsuzsanna Békés ARANY  2017.12.09. Mezőtúr
71. Gorzó Boglárka Kolozsvár  Románia  ARANYPÁVA  2017.11.11-12. Szatmárnémeti
72. Gyalus Boglárka    Fejér DICSÉRETES  2018.11.11. Rácalmás
73. Gyarmati Anna  Kiss Dorottya Hajdú-Bihar DICSÉRETES  2018.05.26. Debrecen-Józsa
74. Gyurbronszky László  Szolnok  ARANY  2017.05.20. Kunhegyes
75. Gyuris János Csongrád BRONZ  2017.11.18-19. Eger
76. Hajda Csenge Zsombó  Csongrád  ARANYPÁVA  2017.11.11-12. Szatmárnémeti
77. Hajdú Józsefné Falkai Gyulááné  Tolna  ARANY  2018.05.05. Szekszárd
78. Hajdú Juliánna Pest MEGFELELT  2017.08.26. Eger
79. Harangi Annamária Tóth Lilla Hajdú-Bihar ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
80. Harangozó Zorka Csizmadia Anna Csongrád ARANY  2018.10.28. Dévaványa
81. Harmati Blanka Juhász Kálmán Békés DICSÉRETES  2018.09.29. Tiszakécske
82. Herbály Léna Szentpéteriné Lévai Mária  Jász-Nagykun-Szolnok  MEGFELELT  2018.05.19. Kunhegyes
83. Hódi Csenge Fábri-Ivánovics Tünde Csongrád EZÜST  2017.11.18. Dévaványa
84. Hódi Fruzsina Üllés  Csongrád  ARANY  2017.11.11-12. Szatmárnémeti
85. Horváth Balázs Juhász Erika Szabolcs-Szatmár-Bereg DICSÉRETES  2018.04.12. Budapest
86. Horváth Enikő  Leskó-Dely Tercia Szabó Erzsébet Pest  DICSÉRETES  2018.09.22. Sződ
87. Horváth Éva Sára  Hetényi Milán  Pest KIVÁLÓ  2018.04.12. Budapest
88. Horváth Lajos   Jász-Nagykun-Szolnok  DICSÉRETES  2018.06.30. Püspökladány
89. Horváth Norbert Fekete Krisztián Szabolcs-Szatmár-Bereg KIVÁLÓ  2017.05.05. Debrecen-Józsa
90. Horváth Réka Anna Mihalovics Zsolt  Tolna  ARANY  2018.05.05. Szekszárd
91. Horváth Szabolcs Cziczerné Darai Erzsébet Szabolcs-Szatmár-Bereg BRONZ  2017.11.18-19. Eger
92. Hrabovszki Bende János Hajnalka  Békés  ARANYPÁVA  2017.05.05. Debrecen-Józsa
93. Hutka Anna Herpainé Velkey Klára Borsod-Abaúj-Zemplém  KIVÁLÓ  2018.06.9-10. Eger
94. Imreh Csenge Sáfrányné Fehér Csilla  Tolna  ARANY  2018.05.05. Szekszárd
95. Jakab Gabriella  Hoffner Tibor  Somogy DICSÉRETES  2018.04.12. Budapest
96. Jakabóczki Petra Gellért Lászlóné Hajdú-Bihar DICSÉRETES  2018.05.26. Debrecen-Józsa
97. Jándék Gabriella Csík Jánosné Ferencz Katalin  Bács-Kiskun  KIVÁLÓ  2018.10.10. Kecskemét
98. Jaskó Anna Györgyfalva  Románia  ARANYPÁVA  2017.11.11-12. Szatmárnémeti
99. Jeremiás Kincső   Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2017.11.18. Dévaványa
100. Juhász András Barbócz Sándor Békés ARANYPÁVA  2017.05.05. Debrecen-Józsa
101. Juhász Csaba  Csongrád  MEGFELELT  2016.09.24. Csóka
102. Juszt Viktória Kozma Erzsébet  Tolna  MEGFELELT  2018.02.23. Szekszárd
103. Kanczel Bíborka Kanczel József  Hajdú-Bihar  ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
104. Kanczel Csenge Kanczel József  Hajdú-Bihar  ARANY  2017.05.05. Debrecen-Józsa
105. Kántor Jázmin  Cziczerné Darai Erzsébet Szabolcs-Szatmár-Bereg EZÜST  2017.11.18-19. Eger
106. Karácsony Luca Leskó-Dely Tercia Szabó Erzsébet Pest  DICSÉRETES  2018.09.22. Sződ
107. Kevert Lászlóné Balaskó Lászlóné  Komárom-Esztergom  EZÜST  2017.05.21. Takácsi
108. Kicska Péter Milán Nauner-Agárdi Éva  Szabolcs-Szatmár-Bereg  ARANY  2016.11.19. Dévaványa
109. Király Imre  Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2018.04.22. Orosháza
110. Kis Viktóia Kovács Csaba Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2017.05.05. Debrecen-Józsa
111. Kis-Bús Kitti Bába Józsefné  Bács-Kiskun DICSÉRETES  2018.04.22. Orosháza
112. Kiss Ferenc Békés ARANY  2018.04.22. Orosháza

113.

Kiss László

Budai Ilona

 Pest

ARANYPÁVA

 2018.08.25-26. Eger

114. Klementiszi Kitti Telekiné Rábai Melinda Tolna  ARANYPÁVA  2018.05.05. Szekszárd
115. Klenk Réka Héjja Bella Emerencia  Tolna  DICSÉRETES  2016.11.05. Szabadegyháza
116. Klima Döniz Csizmadia Anna Vajdaság KIVÁLÓ  2018.05.26. Debrecen-Józsa
117. Kocsis György Pest EZÜST  2018.04.22. Orosháza
118. Kollár Lilla Hoszúné Balla Lenke  Bács-Kiskun  DICSÉRETES  2018.02.26. Szekszárd
119. Kollár Péter  dr. Borosné Toplenszki Tímea  Hajdú-Bihar  ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
120. Kolozsi László Sándor  Györfi Gyula Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2018.06.30. Püspökladány
121. Konrád Viktor Nógrád ARANY  2018.11.17-18. Eger
122. Kormányos Viktor Héjja Bella Bács-Kiskun ARANYPÁVA  2017.11.18. Dévaványa
123. Kotormán Barka Ilona Csizmadia Anna  Csongrád  KIVÁLÓ  2018.10.28.Dévaványa
124. Kotormán Iringó Szejke Csizmadia Anna Csongrád  KIVÁLÓ  2018.10.28.Dévaványa
125. Kovács Dávid Zalán Bódis Péterné  Tolna  ARANY  2018.05.05.  Szekszárd
126. Kovács Fanni dr. Ságodi Ibolya Ilona  Tolna ARANY  2018.05.05. Szekszárd
127. Kovács Imre  Veszprém  ARANY  2018.06.02. Nagylók
128. Kovács Norbert Dániel Vindeizen Éva  Jász-Nagykun-Szolnok  DICSÉRETES  2016.11.26. Besenyszög
129. Kovács Péter  Bács-Kiskun  ARANY  2016.11.19-20. Eger
130. Kovács Réka Havasréti Pál  Tolna  MEGFELELT  2018.02.23. Szekszárd
131. Kovács Zoltánné Lajos Krisztina Jász-Nagykun-Szolnok ARANYPÁVA  2017.11.18-19. Eger
132. Kökörcsinyi Fruzsina  Kokas Erzsébet Ugocsa KIVÁLÓ  2018.04.12. Budapest
133. Krajcsó Bence Békés ARANY  2017.11.18-19. Eger
134. Krasznai Margaréta  Hoffner Tibor  Baranya KIVÁLÓ  2018.04.12. Budapest
135. Krizsán Pál  Békés  ARANY  2018.09.01. Mezőberény
136. Lakatos Józsefné  Jász-Nagykun-Szolnok  MEGFELELT  2017.04.29. Jászapáti
137. Lala Joakim Bába Józsefné  Bács-Kiskun MEGFELELT  2018.04.22. Orosháza
138. Lázár Vivien Bíró László  Békés KIVÁLÓ  2018.04.22. Orosháza
139. Lepár Krisztina    Szerbia  ARANYPÁVA  2017.11.11-12. Szatmárnémeti
140. Lepár Krisztina és Bagi Valentina Csizmadia Anna Szerbia  ARANYPÁVA  2018.10.28.Dévaványa
141. Lesó István   Pest  EZÜST  2016.11.05. Szabadegyháza
142. Lipcsei Hajnalka Hajdú Ágota Szabolcs-Szatmár-Bereg ARANYPÁVA  2018.05.26. Debrecen-Józsa
143. Lóczi Hajnalka Ilka dr. Borosné Toplenszki Tímea Hajdú-Bihar DICSÉRETES  2017.05.05. Debrecen-Józsa
144. Lovas Viktória Füleki Annamária  Hajdú-Bihar  MEGFELELT  2016.11.19-20. Eger
145. Lőricz Katica Lajos Péterné Kákonyi Réka  Bács-Kiskun  KIVÁLÓ  2018.10.10. Kecskemét
146. Lőrincz Rebeka Eged András  Heves  ARANY  2016.11.19-20. Eger
147. Lőrincz Rebeka  Heves  ARANY  2018.06.9-10. Eger
148. Ludusan Bettina Gabriella Tordatúr  Románia  ARANY  2017.11.11-12. Szatmárnémeti
149. Magyar Mirella Erdeiné Mucsi Márta  Békés  DICSÉRETES  2016.11.19. Dévaványa
150. Majoros Ditta Fekete Krisztián Szabolcs-Szatmár-Bereg EZÜST  2017.05.05. Debrecen-Józsa
151. Majoros Zoltán Tariné Tóth Hajnalka  Csongrád KIVÁLÓ  2018.04.22. Orosháza
152. Maros Ferenc Tóth László  Borsod-Abaúj-Zemplém EZÜST  2018.11.17-18. Eger
153. Márta Szabolcs dr. Borosné Toplenszki Tímea  Hajdú-Bihar  ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
154. Máté Miklós Viktor Széles András  Pest  ARANYPÁVA  2016.11.19-20. Eger
155. Mázás Jázmin Horváth Éva Sára Pest DICSÉRETES  2017.11.18. Dévaványa
156. Méhes Virág Johanna Csüllög Edina Bács-Kiskun DICSÉRETES  2017.05.05. Debrecen-Józsa
157. Méhes Virág Johanna Csüllög Edina Bács-Kiskun ARANY  2018.09.29. Tiszakécske
158. Menyhártné Hepp Zsuzsanna Huszics Vendelné; Horváth Ferencné Fejér EZÜST  2018.06.30. Püspökladány
159. Mészáros Amanda Blanka    Románia  ARANYPÁVA  2017.11.11-12. Szatmárnémeti
160. Mészáros Gréta Rácz Gyula  Békés  ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
161. Mezei Péter Botka Nóra  Békés  MEGFELELT  2018.02.26. Szekszárd
162. Mikesi Dorottya Jámborné Márkus Emőke  Bács-Kiskun  KIVÁLÓ  2018.10.10. Kecskemét
163. Miklós Anna Erzsébet Miklós-Papp Zsuzsanna Bihar  KIVÁLÓ  2018.10.28.Dévaványa
164. Mikus Fruzsina  Lázár Enikő Érsekújvár KIVÁLÓ  2018.04.12. Budapest
165. Misku Péter István Mélykútinél Németh Kornélia Csongrád ARANY  2017.12.09. Mezőtúr
166. Molnár Bence Bodnár Ferenc  Budapest  ARANY  2017.05.20. Kunhegyes
167. Mónus Ferenc  Bács-Kiskun  ARANY  2016.11.19-20. Eger
168. Moore Emília – Oravec Veronika Mérey Bea  Szlovákia  DICSÉRETES  2018.11.24. Dunaszerdahely
169. Murányi Márta Anna  Lázár Enikő Pest KIVÁLÓ  2018.04.12. Budapest
170. Nagy Ágota Gaál-Martin Elvira  Tolna  DICSÉRETES  2018.02.26. Szekszárd
171. Nagy Benedek Németh András Pest KIVÁLÓ  2017.06.10-11. Eger
172. Nagy Benedek Németh András Pest ARANY  2018.09.29. Tiszakécske
173. Nagy Dorina Diána Hruskáné Hajdú Emese Békés DICSÉRETES  2017.12.09. Mezőtúr
174. Nagy Kármen Csík Jánosné Ferencz Katalin  Bács-Kiskun  KIVÁLÓ  2018.10.10. Kecskemét
175. Nagy Krisztina Faludiné Molnár Gabriella Heves ARANY  2017.11.18-19. Eger
176. Nagy Lukács Juhász Erika Hajdú-Bihar ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
177. Nagy Noémi Nagy Ágoston  Somogy KIVÁLÓ  2017.11.19. Székesfehérvár
178. Nagy Pálné  Mucza Andrásné Jász-Nagykun-Szolnok  EZÜST  2018.05.19. Kunhegyes
179. Nagy Tibor  Nauner-Agárdi Éva Szabolcs-Szatmár-Bereg KIVÁLÓ  2018.05.26. Debrecen-Józsa
180. Nagy Vivien Alexa Erdeiné Mucsi Márta  Békés  MEGFELELT  2016.11.19. Dévaványa
181. Nagy Zsolt Arnold Nauner-Agárdi Éva  Hajdú-Bihar  ARANYPÁVA  2016.11.19. Dévaványa
182. Novák Miklós Hajdú-Bihar MEGFELELT  2018.06.30. Püspökladány
183. Óbis Kinga Anasztázia     KIVÁLÓ  2017.11.18. Dévaványa
184. Oláh József  Bencze Lászlóné Dr. Mező Judit  Hajdú-Bihar  MEGFELELT  2016.09.24. Csóka
185. Oláh Viktor Rácz Gyula  Békés  ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
186. Orbán Kata  Horváth Krisztina Győr-Moson-Sopron  ARANY  2018.06.03. Fertőszentmiklós
187. Orosz Sándor Juhász Kálmán  Békés ARANY  2018.04.22. Orosháza
188. Oszlár Boglárka Tóthné Szabó Beáta  Szabolcs-Szatmár-Bereg  MEGFELELT  2018.05.26. Debrecen-Józsa
189. Pál János Hajdú-Bihar DICSÉRETES  2018.06.30. Püspökladány
190. Pálinkás Petra Gaál-Martin Elvira  Tolna  DICSÉRETES  2018.02.23. Szekszárd
191. Pap Bernadett Juhászné Antal Gabriella  Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2018.04.14. Jászapáti
192. Patkós Dániel Csider István  Jász-Nagykun-Szolnok  DICSÉRETES  2018.10.14. Mezőtúr
193. Patkós Sándor Csider István  Jász-Nagykun-Szolnok  KIVÁLÓ  2018.10.14. Mezőtúr
194. Pelyva János Fodor Dénes   Jász-Nagykun-Szolnok EZÜST  2018.04.14. Jászapáti
195. Péter Cintia Bíró László Békés ARANY  2018.04.22. Orosháza
196. Pető Imre Békés DICSÉRETES  2018.06.30. Püspökladány
197. Pokoraczki Álmos Hajdúné Hőgye Zsófia Hajdú-Bihar ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
198. Pozsik Joachimné  Heves  KIVÁLÓ  2018.11.17-18. Eger
199. Priskin Ágnes  Rácz Gyula  Békés  ARANYPÁVA  2016.11.19. Dévaványa
200. Puskár Imre  Szabolcs-Szatmár- Berek ARANY  2018.06.30. Püspökladány
201. Rácz Boglárka Tóth Lilla Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2018.05.26. Debrecen-Józsa
202. Rácz Dóra Romhányi István  Hajdú-Bihar  ARANYPÁVA  2017.05.20. Kunhegyes
203. Rakonczai Kata Bíborka János Hajnalka  Békés  KIVÁLÓ  2018.05.26. Debrecen-Józsa
204. Régely Nóra Gaál-Martin Elvira  Tolna  KIVÁLÓ  2018.02.26. Szekszárd
205. Révész Eszter Sára  Kallós Angelika Szabolcs-Szatmár- Berek ARANY  2018.06.30. Püspökladány
206. Rezes Gyula   Kassa vidék ARANY  2018.04.14. Jászapáti
207. Rolek Tamara  Juhász Erika Szabolcs-Szatmár-Bereg DICSÉRETES  2018.04.12. Budapest
208. Romhányi István Hajdú-Bihar ARANY  2017.08.26-27. Eger
209. Rozs Péter Fazekasné Domak Anikó  Győr-Moson- Sopron  KIVÁLÓ  2018.09.29. Tiszakécske
210. Sáfár Lászlóné Jász-Nagykun-Szolnok  EZÜST  2018.05.19. Kunhegyes
211. Sándor Gyuláné Nódrád ARANY  2017.06.10-11. Eger
212. Sápi Borbála Magyariné Oltványi Katalin  Bács-Kiskun  KIVÁLÓ  2018.10.10. Kecskemét
213. Sáringer Gabriella  Csongrád  DICSÉRETES  2016.09.24. Csóka
214. Sárközi Mihályné Horváth Ernőné Zala EZÜST  2017.06.04. Gellénháza
215. Sass Éva Horváth Éva Sára Pest DICSÉRETES  2017.11.18. Dévaványa
216. Schmidt Sára Hajdúné Hőgye Zsófia Hajdú-Bihar EZÜST  2018.05.26. Debrecen-Józsa
217. Silló Réka  Agod Aliz  Pest  DICSÉRETES  2016.11.19. Dévaványa
218. Simon Éva Janó Valéria  Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
219. Simon Éva Simon Kálmán Jász-Nagykun-Szolnok  ARANYPÁVA  2018.10.14. Mezőtúr
220. Sipos Dorina Csüllög Edina  Bács-Kiskun  KIVÁLÓ  2018.09.29. Tiszakécske
221. Somogyi György  Baranya  DICSÉRETES  2018.10.05. Pécs
222. Spissich Blanka    Győr-Moson-Sopron  ARANY  2017.11.11-12. Szatmárnémeti
223. Spissich Karolin    Győr-Moson-Sopron  ARANYPÁVA  2017.11.11-12. Szatmárnémeti
224. Subert Vilmos Borsod-Abaúj-Zemplém EZÜST  2018.11.17-18. Eger
225. Süveges Mátyás Lajos Bódis Péterné, Nyári Éva Tolna  KIVÁLÓ  2018.02.23. Szekszárd
226. Süveges Veronkia Julianna Bódis Péterné, Nyári Éva Tolna DICSÉRETES  2017.05.05. Debrecen-Józsa
227. Szabó Annamária Hajdúné Hőnye Zsófia Hajdú-Bihar DICSÉRETES  2018.05.26. Debrecen-Józsa
228. Szabó Batancs Anett    Vajdaság  ARANY  2017.11.11-12. Szatmárnémeti
229. Szabó Istenes Melinda Zala ARANY  2017.06.04. Gellénháza
230. Szabó Panna Nauner-Agárdi Éva Hajdú-Bihar ARANY  2017.11.18. Dévaványa
231. Szabó Róbert Dolovainé Gyarmati Erzsébet  Fejér  ARANY  2018.05.05. Szekszárd
232. Szabó Szilárd Kissné Csúr Ágnes  Jász-Nagykun-Szolnok  MEGFELELT  2017.05.20. Kunhegyes
233. Szabó Violetta Horváth Krisztina  Győr-Moson-Sopron  ARANYPÁVA  2018.06.03. Fertőszentmiklós
234. Szabolcsi Flóra Judit Nauner-Agárdi Éva  Hajdú-Bihar  ARANYPÁVA  2016.11.19. Dévaványa
235. Szakál Boglárka Kőmíves Edit Hajdú-Bihar DICSÉRETES  2018.05.26. Debrecen-Józsa
236. Szakály Zsolt Szentpéteriné Lévai Mária  Jász-Nagykun-Szolnok  EZÜST  2018.05.19. Kunhegyes
237. Szanics Anikó dr. Borosné Toplenszki Tímea Hajdú-Bihar DICSÉRETES  2017.05.05. Debrecen-Józsa
238. Szarvas Léna Szavrvas Szilárd Hajdú-Bihar ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
239. Szécsényi Zsófia Sturmann Jenőné, Virágvölgyi Márta Nógrád ARANYPÁVA  2017.05.05. Debrecen-Józsa
240. Székács László Gondáné Árvai Mária Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2018.05.19. Kunhegyes
241. Székely Égető Krisztián   Vajdaság  ARANYPÁVA  2018.08.25-26. Eger
242. Szekeres Ágnes Vindeizen Éva  Jász-Nagykun-Szolnok  EZÜST  2017.04.29. Jászapáti
243. Szeles Veronika Csizmadia Anna Szerbia ARANY  2018.10.28.Dévaványa
244. Szilágyi Franciska Veszprém   EZÜST  2018.06.02. Gellénháza
245. Szilágyi Levente Szilágyi Franciska  Veszprém   DICSÉRETES  2018.06.02. Gellénháza
246. Szucsán Sára Havasréti Pál Tolna  ARANY  2018.05.05. Szekszárd
247. Szűcs Flóra Gellért Lászlóné Hajdú-Bihar DICSÉRETES  2017.05.05. Debrecen-Józsa
248. Szűcs Orsolya  Szerbia  DICSÉRETES  2016.09.24. Csóka
249. Takács Emese Mária Cserta Balázs  Bács-Kiskun ARANY  2018.11.11. Rácalmás
250. Tám Dóra Mérey Bea  Szlovákia  KIVÁLÓ  2018.11.24. Dunaszerdahely
251. Tar Csilla Eszter  Hajdú Bihar  ARANYPÁVA  2018.10.28. Dévaványa
252. Tatár Fruzsina  Kokas Erzsébet Ugocsa KIVÁLÓ  2018.04.12. Budapest
253. Tímár Levente Csűri Katalin  Hajdú-Bihar  ARANYPÁVA  2018.08.25-26. Eger
254. Tóth Csenge Valentina Torbaveczné Orosz Csilla  Bács-Kiskun  KIVÁLÓ  2018.10.10. Kecskemét
255. Tóth Dusán  Rácz Gyula  Békés  ARANY  2017.05.05. Debrecen-Józsa
256. Tóth Gergő Nauner-Agárdi Éva, Vatainé Facsar Veronika Hajdú-Bihar EZÜST  2017.05.05. Debrecen-Józsa
257. Tóth László   Borsod-Abaúj-Zemplén  ARANYPÁVA  2017.11.11-12. Szatmárnémeti
258. Tóth Mária Barta Klára  Borsod-Abaúj-Zemplém  DICSÉRETES  2016.11.19-20. Eger
259. Tóth Panna Kamilla dr. Borosné Toplenszki Tímea  Hajdú-Bihar  EZÜST  2017.05.05. Debrecen-Józsa
260. Tóth Tamás Tariné Tóth Hajnalka  Csongrád KIVÁLÓ  2018.04.22. Orosháza
261. Tóth-Meyu Zsófia Ágnes  DICSÉRETES  2018.04.12. Budapest
262. Törös Luca Bella  Sáriné Szebeny Judit Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2018.05.26. Debrecen-Józsa
263. Tőzsér Zoltánné Hajdú-Bihar EZÜST  2018.05.26. Debrecen-Józsa
264. Tumpek Tímea Havasréti Pál Tolna  EZÜST  2018.05.05. Szekszárd
265. Turba Gabriella Gondáné Árvai Mária  Jász-Nagykun-Szolnok EZÜST  2018.05.19. Kunhegyes
266. Ugrai Richard dr. Borosné Toplenszki Tímea  Hajdú-Bihar  ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
267. Újfalusi Jánosné Mucza Andrásné Jász-Nagykun-Szolnok  EZÜST  2018.05.19. Kunhegyes
268.  Újhelyi Éva  Vajdaság  BRONZ  2016.09.24. Csóka
269. Ujhelyi Zsófia Fábiánné Tasi Gabriella  Borsod-Abaúj  DICSÉRETES  2018.05.26. Debrecen-Józsa
270. Várbíró Nándor dr. Borosné Toplenszki Tímea Hajdú-Bihar DiCSÉRETES  2017.05.05. Debrecen-Józsa
271. Varga Anna  Vajdaság ARANY  2018.06.30. Püspökladány
272. Varga Annamária Fajkusz Attila Győr-Moson-Sopron  ARANYPÁVA  2018.11.10. Tatabánya-Felsőgalla
273. Varga Dezső Barta Klára Borsod-Abaúj-Zemplém  EZÜST  2018.11.17-18. Eger
274. Varga Ferenc Lukács Jolán  Borsod-Abaúj-Zemplém  MEGFELELT  2016.11.19-20. Eger
275. Varga Luca    Győr-Moson-Sopron  ARANY  2017.11.11-12. Szatmárnémeti
276. Varga Zaránd Ágoston Csiba Péter  Szlovákia  ARANYPÁVA  2018.11.24. Dunaszerdahely
277. Varga Zsigmond  Vajdaság  ARANYPÁVA  2016.11.19. Dévaványa
278. Varga-Fekete Viola Csík Jánosné Ferencz Katalin Bács-Kiskun  ARANY  2018.10.10. Kecskemét
279. Vatainé Facsar Veronika  Hajdú-Bihar  ARANY  2016.11.19. Dévaványa
280. Velkey Borbála Herpainé Velkey Klára Borsod-Abaúj-Zemplém  ARANY  2018.06.9-10. Eger
281. Vidovits Ábel Péter Dragony Gábor   KIVÁLÓ  2018.04.22. Orosháza
282. Vígh Anett  Hajdú-Bihar  ARANY  2017.05.20. Kunhegyes
283. Viktor Csilla Nóra Fábri-Ivánovics Tünde Csongrád BRONZ  2017.11.18. Dévaványa
284. Vincellér András Bódis Péterné  Tolna  EZÜST  2018.05.05. Szekszárd
285. Vindeizen Éva  Jász-Nagykun-Szolnok  EZÜST   2016.11.26. Besenyszög
286. Vojnics Györgyné Zala  DICSÉRETES  2018.06.02. Gellénháza
287. Wache Jánosné   Komló  KIVÁLÓ  2018.10.05. Pécs
288. Zelei Bence Széles András  Pest  ARANY  2018.11.17.-18. Eger
289. Zsámboki Zsombor Köhler Erzsébet Fejér EZÜST  2017.06.10-11. Eger
290. Zsigó Viktória  Kovács Csaba; Szakál Renáta Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2018.06.30. Püspökladány

291.

292.

Zsoldos Viktória

Kiss László

Korpás Éva

 Szlovákia

Esztergom

 ARANY

ARANY

 2018.11.24. Dunaszerdahely

  2018.06.09.       Tatabánya-Felsőgalla

 

  Együttesek Vezető  Megye Eredmény Minősítés helyszín/idő
1.  A Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola Citerazenekara  Vadas László  Bács-Kiskun  KIVÁLÓ  2018.09.29. Tiszakécske
2.  Acélhang Dalkör Mátra Nyugdíjas Egylet Fekéné Györgyi Heves  EZÜST  2018.06.9-10. Eger
3.  Adorján M.E. Népdalkórusa  Szűcs Orsolya  Vajdaság  MEGFELELT  2016.09.24. Csóka
4.  Akácos Út Nótaklub  Papp György Hajdú-Bihar  ARANY  2018.11.17-18. Eger 
5.  Almágyi Népdalkör   Agócs Iveta    DICSÉRETES  2018.11.24. Dunaszerdahely
6.  Almási J. Nyugdíjas Klub Buzavirág Dalkör  Székács László  Jász-Nagykun-Szolnok  MEGFELELT  2017.04.29. Jászapáti
7. Alsójózsai Nyugdíjas Egyesület Dalköre Pásztor Ferencné Hajdú-Bihar DICSÉRETES  2018.05.26. Debrecen-Józsa
8. Ami Citerazenekara Csüllög Edina Bács-Kiskun KIVÁLÓ  2018.09.29. Tiszakécske
9. Andornaktályai Ifjú Citerások Hevesi Mónika Heves EZÜST  2017.11.18-19.. Eger
10.  Apraja-nagyja Kuruczné Borbély Márta Győr-Moson-Sopron  DICSÉRETES  2018.06.03. Fertőszentmiklós
11. Aprófalva Hagyományőrző Népdalkör Egyesület  Puskás Imre; Kallós Angelika Szabolcs-Szatmár- Berek ARANY  2018.06.30. Püspökladány
12.  Arany Őszi Népdalkör Vassné Oláh Ágnes Szabolcs-Szatmár EZÜST  2018.11.17-18. Eger
13.  Aranymálinkó Énekegyüttes  Horváth Krisztina  Győr-Moson-Sopron  ARANY  2018.06.03. Fertőszentmiklós
14.  Aranytorkú Férfikar  Sztruhala József  Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2016.11.26. Besenyszög
15.  Aranytulipán Együttes  dr. Szabóné Bugán Ágnes Marianna  Szabolcs-Szatmár-Bereg  ARANY  2017.11.18-19.. Eger
16.  Arlói Vegyeskar Hagyományőrző Népdalköre Barta Klára Borsod-Abaúj-Zemplém  DICSÉRETES  2018.11.17-18. Eger
17.  Árgyélus Együttes Kovács László; Lackóné Fodor Zsuzsanna Pest DICSÉRETES  2018.05.06.Dabas
18.  Árvalányhaj Berta Ludmilla, Juhász Anna  Kassa  EZÜST  2018.11.24. Dunaszerdahely
19.  Átányi Hagyományőrző Egyesület Népdalköre  Véghné Papp Marianna   Heves  DICSÉRETES  2018.11.17-18. Eger
20.  Az óbecsei Petőfi S. Magyar Kultúrkör ,,Botra” Férfikórus  Cseh Ferenc  Vajdaság  ARANYPÁVA  2016.09.24. Csóka
21.  Baka Dalkör   Nagy Imola  Fejér  ARANYPÁVA  2016.11.05. Szabadegyháza
22. Bakonszegi Népdalkör  Horgosi Terézia Hajdú-Bihar DICSÉRETES  2018.06.30. Püspökladány
23.  Balogh Duo Erdei Attila Békés  ARANYPÁVA  2017.12.09. Mezőtúr
24.  Baracsi Barátság Nyugdíjas Egyesület Dalköre   Koncz Mária  Fejér  ARANY  2017.05.07. Dinnyés
25.  Baranya Bokréta Népdalkör Radnóti Adél  Baranya DICSÉRETES  2018.10.05. Pécs
26.  Baráti Kör  Lieber Andrásné   DICSÉRETES  2018.10.05. Pécs
27.  Bárdos István, Bárdos Istvánné  –  Csongrád  ARANY  2017.05.20. Kunhegyes
28.  Bátai Ifjúsási Tamburazenekar Balogh László  Tolna  KIVÁLÓ  2018.02.23. Szekszárd
29. Bazsalicska Citerazenekar Pavella Krisztina Pest  ARANYPÁVA  2018.05.06.Dabas
30. Bazsarózsa Népdalkör Vatainé Facsar Veronika Hajdú-Bihar  ARANYPÁVA  2018.05.26. Debrecen-Józsa
31.  Becsehelyi Népdalkör Tímár Károly Zala  DICSÉRETES  2018.06.02. Gellénháza
32.  Békei és Sárosfai Cimbora Népdalkör  Magyarics Zoltán  Szlovákia  ARANY  2016.11.26. Dunaszerdahely
33. Bem Folklór Egyesület, Nefelejcs Népdalkör Krajcsó Bence Pest  ARANYPÁVA  2017.11.18-19. Eger
34.  Berek Dalkör  Troják Frigyes Komárom-Esztergom ARANY  2018.08.25-26. Eger
35.  Berényi Népdalkör Kmetykó Istvánné  Békés ARANY  2018.04.22. Orosháza
36.  Besenyeszögi Népdalkör  Danyi Nikoletta  Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2016.11.26. Besenyszög
37.  Beszeda Testvérek Gellért Lászlóné Hajdú-Bihar DICSÉRETES  2018.05.26. Debrecen-Józsa
38. Bócsai Citerazenekar Nagy Biri László Bács-Kiskun KIVÁLÓ  2018.10.10. Kecskemét
39. Bocskai Népzenei Együttes Papp György Hajdú-Bihar ARANY  2017.11.18-19. Eger
40. Bodzavirág Énekegyüttes Herpainé Velkey Klára Borsod-Abaúj-Zemplém  ARANYPÁVA  2018.06.9-10. Eger
41. Bogácsi Pávakör  Benyovszki Mária Borsod-Abaúj-Zemplém  ARANYPÁVA  2018.06.30. Püspökladány
42. Bogár István Hagyományőrző Egyesület Falkai Gyuláné  Tolna  ARANYPÁVA  2018.05.05. Szekszárd
43.  Boglárka Citerazenekar Bodnár Ferenc Pest  ARANYPÁVA  2017.06.10-11. Eger
44.  Bokréta Citerazenekar  Oláh Dezső  Borsod-Abaúj-Zemplém  ARANY  2017.11.18-19. Eger
45.  Bokréta Dalkör Pálnik András  Csongrád ARANY  2018.04.22. Orosháza
46.  Bokréta Énekegyüttes Pál Jánosné   Hajdú-Bihar  ARANY  2018.04.14. Jászapáti
47. Bokréta Vegyeskórus Szombath Károly Nyitra EZÜST  2017.11.18-19. Eger
48. Borostyán Nyugdíjas Kórus Orbán Kata, Horváth Krisztina Győr-Moson-Sopron  DICSÉRETES  2018.06.03. Fertőszentmiklós
49. Borozda Trió  Krajcsó Bence Pest KIVÁLÓ  2017.11.18-19. Eger
50.  Borsodszentgyörgyi Népdalkör Németh Szilárd Borsod-Abaúj-Zemplém ARANY  2017.06.10-11. Eger
51. Borsodsziráki Bartók Béla Hagyományőrző Egyesület Énekkara Müller Márta Borsod-Abaúj-Zemplém ARANY  2017.11.18-19. Eger
52.  Búgó Vadgalambok Botka Nóra  Fejér  DICSÉRETES  2018.02.26. Szekszárd
53.  Búzavirág   Várszeginé dr. Gáncs Erzsébet  Győr-Moson-Sopron  KIVÁLÓ  2016.11.05. Szabadegyháza
54.  Búzavirág Citerazenekar és Asszonykórus  Ágó Erika  Vajdaság  DICSÉRETES  2016.09.24. Csóka
55.  Búzavirág Népdalkör  Vámosi Lászlóné  Heves  ARANY  2018.11.17-18. Eger
56.  Búzavirág Népdalkör  Tamás Margit  Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2017.04.29. Jászapáti
57.  Búzavirág Népdalkör Kunváriné Okos Ilona  Baranya  KIVÁLÓ  2018.10.05. Pécs
58.  Búzavirág Népdalkör Balázs Béláné Jász-Nagykun-Szolnok MEGFELELT  2018.10.14. Mezőtúr
59. CABIANSKA RUZICKA(Csabai Rózsák Énekkar)  Ocsovszki Ildikó  Békés ARANY  2018.04.22. Orosháza
60.  Cicege Énekegyüttes   Máthé Rita  Nógrád  KIVÁLÓ  2017.11.18-19. EGer
61. Cigle Népdalkör Csipkó Magdolna Pest  ARANYPÁVA  2018.06.30. Püspökladány
62.  Cikói Székely Kórus Bogos Jeromosné; Szabóné Gáncs Tünde  Tolna  ARANYPÁVA  2018.04.22. Orosháza
63.  Csabacsűdi Kispacsirták Hruskáné Hajdú Emese Békés DICSÉRETES  2017.12.09. Mezőtúr
64.  Csallóközkürti Népdalkör  Szabó Jolán    ARANYPÁVA  2016.11.26. Dunaszerdahely
65.  Csalogány Asszonykórus  Tóth Rozália  Vajdaság  ARANYPÁVA  2016.09.24. Csóka
66.  Csányi Hagyományőrző Népdalkör Bohács Ágnes, Sturmann Jenőné Heves ARANY  2018.11.17-18. Eger
67.  Csatári Pávakör Ifj. Horváth Károly Zala KIVÁLÓ  2017.06.04. Gellénháza
68.  Csavargó Banda Kanczel József Hajdú-Bihar ARANY  2018.06.30. Püspökladány
69.  Cserrengő Énekegyüttes és Ködmön Citerazenekar Nagy Imola Fejér  ARANY  2018.11.11. Rácalmás
70.  Csicsergő Citerazenekar Mélykútinél Németh Kornélia Csongrád ARANY  2017.12.09. Mezőtúr
71. Csikvándi Fehér Akác Énekkar és Citerazenekar Horváth Krisztina Győr-Moson-Sopron  ARANY  2018.06.03. Fertőszentmiklós
72.  Csillag Citerazeneakr Bíró László  Békés ARANY  2018.04.22. Orosháza
73.  Csillag Virág és Gurmai László  Tóth Gyula  Békés  EZÜST  2016.12.10. Mezőtúr
74.  Csillaghúr Népdalkör és Citerazenekar  Sáfár Lászlóné  Jász-Nagykun-Szolnok  EZÜST  2018.05.19. Kunhegyes
75. Csillagösvény Népdalkör Falkai Gyulááné  Tolna  ARANY  2018.05.05. Szekszárd
76. Csillagvirág Énekkar Kecskés Istvánné Jász-Nagykun Szolnok KIVÁLÓ  2018.09.29. Tiszakécske
77.  Csiperke Banda   Erdeiné Mucsi Márta  Békés  EZÜST  2018.06.9-10. Eger
78.  Csiripiszli Énekegyüttes  Horváth Krisztina  Győr-Moson-Sopron  ARANYPÁVA  2018.06.03. Fertőszentmiklós
79.  Csivitkék Énekegyüttes Nagy Imola Fejér  BRONZ  2018.11.11. Rácalmás
80.  Dabasi Dalkör Pavella Krisztina Pest ARANY  2018.11.11. Rácalmás
81.  Daloló Pacsirták és Méhecske Citerazenekar  Pusztai Katalin; Csider István   Jász-Nagykun-Szolnok  ARANYPÁVA  2017.04.29. Jászapáti
82.  Daloló Pacsirták és Túri Zsiványok Pusztai Katalin, Csider István    ARANYPÁVA  2017.12.09. Mezőtúr
83.  Dankó Pista Nóta Kórus Makra András; Horváth Józsefné  Csongrád ARANY  2018.04.22. Orosháza
84.  Délibáb Magyar Művelődési Egyesület  Recskó Szabolcs  Bácska  KIVÁLÓ  2016.09.24. Csóka
85.  Demjéni Vagányok Férfikórus  Gémes Ferenc  Heves  ARANY  2016.11.19-20. Eger
86.  Dévaványai Húrszaggatók  Erdeiné Mucsi Márta  Békés  ARANY  2018.06.9-10. Eger
87.  Dobó Katica Népdalkör Somfai Tiborné Heves ARANY  2017.06.10-11. Eger
88.  Döbrétei Dalkör Kulcsárné Csejtei Marianna Zala  DICSÉRETES  2018.06.02. Gellénháza
89.  Dunavarsányi Népdalkör Szikora Ferencné; Kovács László Pest  ARANYPÁVA  2018.05.06.Dabas
90.  Egercsehi Asszonykórus  Pozsik Joachimné  Heves  ARANY  2018.11.17-18. Eger 
91. Egerszalóki Borvirág Férfikórus Dorkó János  Heves  KIVÁLÓ  2018.11.17-18. Eger
92.  Egervölgye Asszonykórus Süveges Andrásné Heves EZÜST  2017.06.10-11. Eger
93.  Élő Ősz Nyugdíjas Klub és Ködmön Citerazenekar Nagy Imola Fejér  ARANYPÁVA  2018.06.02. Nagylók
94.  Erdélyi Molnár Klára és Havas Zoltán Pest  KIVÁLÓ  2018.09.22. Sződ
95.  Érdi Bukovinai Székely Népdalkör  Kóka Rozália  Fejér  ARANY  2018.06.02. Nagylók
96. Érpataki Asszonykórus Sutkáné Makara Beáta Szabolcs-Szatmár-Berek KIVÁLÓ  2018.06.03. Tarpa
97. Estika Népdalkör Miterkóné Kónya Margit Szabolcs-Szatmár-Berek  EZÜST  2018.06.03. Tarpa
98.  Fabotó Citerazenekar  Fazekas István, Boczán Ferenc Maros  ARANY  2018.06.23. Mezőtúr
99.  Fagyöngy Citerazenekar Fazakas Ildikó Maros  ARANY  2018.06.23. Mezőtúr
100.  Fehér AKÁC Asszonykórus   Mojzes Erzsébet  Nyitra  ARANY  2018.11.24. Dunaszerdahely
101. Fehér Akác Népdalkör Kecskés Istvánné Jász-Nagykun Szolnok ARANY  2018.09.29. Tiszakécske
102. Felsőgallai Német Nemzetiségi Dalkör 2800 Tatabánya Szt. István u. 7. Saltzer Géza ARANY  2017.11.11. Tatabánya
103.  Felsőrajki Népdalkör  Robár Etelka  Zala  ARANY  2017.05.21. Takácsi
104.  Felsővárosi Csemadok Éneklőcsoportja  Póda Laura  Szlovákia  EZÜST  2018.11.24. Dunaszerdahely
105. Fertőszentmiklósi Rozmaring Hagyományőrző Nyugdíjas Egyesület  dr. Kurucz Attila Győr-Moson-Sopron  ARANY  2018.06.03. Fertőszentmiklós
106. Fetőszentmiklósért Egyesület Rozmaring Népdalköre  Horváth Krisztina Győr-Moson-Sopron  EZÜST  2018.06.03. Fertőszentmiklós
107.  Fogarasi Anett, Fogarasi Ivett Köhler Erzsébet Fejér BRONZ  2017.06.10-1. Eger
108.  Földvár Citerazenekar Juhász Kálmán  Békés ARANY  2018.04.22. Orosháza
109. Fügödi Férfi Dalárda Rácz László Borsod-Abaúj-Zemplém KIVÁLÓ  2017.11.18-19. Eger
110.  Fülemüle Csüllög Edina Bács-Kiskun DICSÉRETES  2017.05.05. Debrecen-Józsa
111. Fülemüle Énekcsoport  Csüllög Edina Bács-Kiskun ARANY  2018.09.29. Tiszakécske
112.  Fürge Ujjak Citeraznekar  Erdélyi Csaba  Nagyszombat  DICSÉRETES  2016.11.26. Dunaszerdahely
113.  Galagonya Citeracsoport Kulcsárné Csejtei Marianna Zala  ARANYPÁVA  2017.06.04. Gellénháza
114. Garadna Zenekar Mészáros Béla  Borsod-Abaúj-Zemplém  ARANY  2016.11.19. Dévaványa
115. Garay Gimnázium Nefelejcs Énekegyüttes dr. Ságodi Ibolya Tolna ARANY  2018.05.05. Szekszárd
116.  Gellénházi Férfikar Kulcsárné Csejtei Marianna Zala KIVÁLÓ  2017.06.04. Gellénháza
117.  Gerlice Citerazenekar  Nagy Imola  Fejér  ARANYPÁVA  2016.11.19-20. Eger
118.  Gombolyag Citerazenekar  Gellért Lászlóné  Hajdú-Bihar  EZÜST  2018.05.26. Debrecen-Józsa
119.  Görönd Citerazenekar Kozma Erzsébet  Tolna  EZÜST  2018.05.05. Szekszárd
120.  Gyenesdiási Dalárda és a Gyenesdiási Ifjú Citerások  Pékné Orbán Julianna Ilona  Zala  ARANY  2018.11.17-18. Eger
121.  Gyöngyök Énekegyüttes Erdeiné Mucsi Márta Békés ARANY  2018.06.9-10. Eger
122.  Gyöngyösoroszi Férfi Kórus Egyesület  Némethné Süveges Zsuzsanna  Heves  ARANYPÁVA  2018.08.25-26. Eger
123.  Gyöngyöspatai Hagyományörző Népdalkör  Barnáné Pittner Krisztina    ARANY  2018.11.17-18. Eger
124.  Gyöngyvirág Népdalkör  Battyányi Veronika    ARANYPÁVA  2018.11.24. Dunaszerdahely
125.  Gyöngyvirág Népdalkör  Hajdú István   Nógrád  EZÜST  2018.06.9-10. Eger
126. Gyöngyvirág Népdalkör  Csipkó Magdolna Pest  ARANYPÁVA  2018.11.17-18. Eger
127.  Gyöngyvirág Népdalkör   Battyányi Veronika  Szlovákia  ARANYPÁVA  2018.08.25-26. Eger
128. Hagyományőrző asszony kórus Kun Szabó Mihályné Bács-Kiskun EZÜST  2018.09.29. Tiszakécske
129.  Hagyományőrző Asszonykórus   Halácsi Tivadar  Bács-Kiskun  DICSÉRETES  2016.09.24. Csóka
130.  Hagyományőrző Népdal és Nótakör  Márkus Ica  Jász-Nagykun-Szolnok  EZÜST  2016.11.19-20. Eger
131.  Hagyományőrző Népdalkör Citerazenekara  Dubeczné Trepák Mária; Mónus Ferenc  Bács-Kiskun  ARANYPÁVA  2016.11.19-20. Eger
132. Hagyományőrző Népdalkör Egyesület  Mónus Ferenc Bács-Kiskun  ARANYPÁVA  2017.11.18-19. Eger
133.  Hagyományőrző Népzenei Együttes  Sándorné Bunyik Andrea  Hajdú-Bihar  ARANY  2016.11.19-20. Eger
134.  Hagyományőrző Pávakör  Izsó Vilmosné Ujj Márta  Borsod-Abaúj-Zemplém  ARANYPÁVA  2016.11.19-20. Eger
135. Hajdúdorogi Móra Ferenc Ált. Isk. és AMI citeraegyüttese Kőmíves Edit Hajdú-Bihar DICSÉRETES  2018.05.26. Debrecen-Józsa
136. Hajdúdorogi Őszi Kultúrális Egyesület Kórusa Pogácsás Antalné, Kőmíves Edit Hajdú-Bihar  ARANYPÁVA  2017.06.10-11. Eger
137.  Hajdúhadházi Népdalkör Vatainé Facsar Veronika Hajdú-Bihar ARANY  2018.06.30. Püspökladány
138.  Hajdúsági Húrszaggatók Nauner-Agárdi Éva Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2017.11.18. Dévaványa
139.  Hajdúsági Népzenei Együttes  Kanczel József  Hajdú-Bihar  ARANYPÁVA  2018.04.14. Jászapáti
140. Hanga Citerazenekar Szabó Katalin Nyitra ARANY  2017.11.18-19. Eger
141. Hangraforgó Népzenei Együttes Kolozsiné Takács Éva Borsod-Abaúj-Zemplém MEGFELELT  2018.05.26. Debrecen-Józsa
142.  Hangvarázs Népdalkör   Juhász Jánosné  Szabolcs-Szatmár-Berek  EZÜST  2018.06.03. Tarpa
143.  Hantosi Népdalkör  Koncz Mária  Fejér  ARANY  2017.05.07. Dinnyés
144.  Herédi Népdalkör  Köles Éva  Heves  ARANYPÁVA  2016.11.19-20. Eger
145. Héthalom Citerazenekar és Népdalkör  Gerendeli György  Békés ARANY  2018.04.22. Orosháza
146.  HIDI Népdalkör   Kerepesiné Antal Ibolya  Jász-Nagykun-Szolnok  DICSÉRETES  2016.11.26. Besenyszög
147. Hódmezővásárhelyi Gazdasági Egyesület Aranykalász Népdalköre Győri Sára  Csongrád ARANY  2018.04.22. Orosháza
148. Honvéd Bajtársi Klub Őszirózsa Dalkör 2890 Tata Osszógyűlés tér 4. Mesterné Lupták Marianna DICSÉRETES  2017.11.11. Tatabánya
149.  Horváth Hanna, Horváth Kata Szentpéteriné Lévai Mária Jász-Nagykun-Szolnok BRONZ  2018.05.19. Kunhegyes
150.  Huták Virágai Népdalkör Tóth László Borsod-Abaúj-Zemplém  ARANYPÁVA  2018.09.22. Sződ
151.  Ibolya Duó   Lázár Melinda  Fejér  BRONZ  2016.11.05. Szabadegyháza
152.  Ibolyácskák Citeraegyüttes Nagy Ágoston, Nagy Noémi Somogy EZÜST  2018.11.11. Rácalmás
153.  Iglice Népdalkör  Csonka Boglárka; Bognár Istvánné  Fejér  ARANYPÁVA  2017.05.07. Dinnyés
154.  Imregi Hagyományőrző Csoport  Ádám Erzsébet  Szlovákia  ARANY  2018.11.24. Dunaszerdahely
155.  Inárcsi Férfi Népdalkör és Citeraegyüttes  Prigyeni Pál  Pest  ARANY  2018.05.06. Dabas
156.  Isaszegi Asszonykórus 2117 Isaszeg Dózsa Gy. U. 2. Nagy Jánosné KIVÁLÓ  2017.11.19. Székesfehérvár
157.  Jasienky klub  Szobonya Istvánné  Nógrád  KIVÁLÓ  2018.09.22. Sződ
158.  Jászapáti és Vidéke ÁFÉSZ Kunráth Sándor Pávakör  Kökény Györgyi  Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2017.04.29. Jászapáti
159.  Jobbágyi Daloskör  Sturmann Jenőné  Nógrád  ARANY  2018.11.17-18. Eger
160.  Kabóca Citerazenekar  Scserbin János  Borsod-Abaúj-Zemplém  ARANYPÁVA  2016.11.19-20. Eger
161.  Kadarka Férfi Éneklőcsoport  Mészáros Ferenc  Nyitra  EZÜST  2016.11.26. Dunaszerdahely
162. Kajászói Dalkör  Szoboszlai Béláné Fejér ARANY  2017.11.18-19. Eger
163.  Kálmán Lajos Népdalkör és Citerazenekar  Herbály Jánosné  Bács-Kiskun  ARANY  2018.06.30. Püspökladány
164.  Katrinca Furulyazenekar  dr. Borosné Toplenszki Tímea  Hajdú-Bihar ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
165.  Kazári Népdalkör Sándor Gyuláné Nódrád  ARANYPÁVA  2017.06.10-11. Eger
167.  Kekeri Citeraegyüttes Hujber Ferenc, Pintér Anikó Vas  ARANYPÁVA  2018.11.11. Rácalmás
168. Kéknefelejcs Citerazenekar Nauner-Agárdi Éva Hajdú-Bihar ARANY  2018.06.30. Püspökladány
169.  Kéknefelejcs Népdalkör Szűcsné Pál Marianna Nódrád ARANY  2018.11.17-18. Eger
170.  Kéknefelejcs Népdalkör Varga Éva  Szlovákia  ARANYPÁVA  2018.11.24. Dunaszerdahely
171.  Kéknefelejcs Hagyományörző Népdalkör Kormos Melinda  Heves  DICSÉRETS  2018.11.17-18. Eger
172.  Kékszivárvány Kórus Varga Miklósné Heves ARANY  2017.06.10-11. Eger
173.  Keltike Együttes Pintér Anikó Vas  ARANYPÁVA  2018.11.11. Rácalmás
174.  Kenderszer Népdalkör Nagy Iványi Katalin  Veszprém  ARANYPÁVA  2018.11.24. Dunaszerdahely
175. Kenyerei Rábamenti Citerazenekar  Pörneczi Tamás Vas   DICSÉRETES  2018.06.03. Fertőszentmiklós
176.  Kerek-perec Bíró László Békés ARANY  2018.04.22. Orosháza
177.  Keresztúri Daloskör  Nyerges Tiborné  Borsod-Abaúj-Zemplém  EZÜST  2016.11.19-20. Eger
178.  Kertvárosi Nyugdíjasklub Kulcsárné Csejtei Marianna Zala ARANY  2017.06.04. Gellénháza
179. Kétsopronyi ,,Horenka” Szlovák Hagyományőrző Népdalkör Majernyik Istvánné  Békés  ARANYPÁVA  2018.04.22. Orosháza
180.  Kétyi Székely Népdalkör Falkai Gyulááné  Tolna  ARANYPÁVA  2018.05.05. Szekszárd
181.  Kézenfogva Testvéreinkkel Sárrétudvari Népdalos Csoportja  Király Levente Zsolt  Hajdú-Bihar  DICSÉRETES  2016.09.24. Csóka
182.  Kikelet Gyermek Citerazenekar Juhász Kálmán Románia ARANY  2017.12.09. Mezőtúr
183.  Kis Százszorszép Citerazenekar Köhler Erzsébet Fejér ARANY  2017.06.10-11. Eger
184. Kisdorogi Székely Népdalkör Falkai Gyulááné  Tolna  ARANY  2018.05.05. Szekszárd
185.  Kisgalagonyák Kulcsárné Csejtei Marianna Zala KIVÁLÓ  2017.06.04. Gellénháza
186. Kiskanizsai Polgári Olvasókör Árvácska Dalköre Németh Renáta Zala  ARANY  2018.06.02. Gellénháza
187.  Kisprücsök Mester Beáta Hajdú-Bihar  ARANYPÁVA  2018.05.26. Debrecen-Józsa
188.  Kisteleki Citerazenekar Vighné Lócskai Krisztina  Csongrád ARANY  2018.04.22. Orosháza
189.  Kistücsök Mester Beáta Hajdú-Bihar ARANY  2017.05.05. Debrecen-Józsa
190. Kisze Citeraegyütts  Bernáth Katalin  Békés ARANY  2018.04.22. Orosháza
191.  Kóborzengő Erdélyi-Molnár Klára Pest  ARANY  2018.09.22. Sződ
192.  Koleda Rácz Gyula Békés  ARANYPÁVA  2018.05.26. Debrecen-Józsa
193. Koljnofski Tamburasi Korláth Zoltán  Győr-Moson-Sopron  ARANY  2018.06.03. Fertőszentmiklós
194.  Kortalan Népdalkör Molnár Ferenc Zala ARANY  2017.06.04. Gellénháza
195.  Kossuth Olvasókör   Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2018.06.30. Püspökladány
196.  Kovács Máté Művelődési Központ és Könyvtár Citerazenekara HellnéKádár Edit  Hajdú-Bihar  ARANY  2018.06.9-10. Eger
197. Környei Német Nemzetiségi Dalkör 2851 Környe Goór Józsefné ARANY  2017.11.11. Tatabánya
198.  Körösladányi Fülemüle Népdalkör Marton Lászlóné Békés BRONZ  2017.11.18. Dévaványa
199. Kövirózsa Énekegyüttes  Horváth Krisztina Győr-Moson-Sopron  ARANY  2018.06.03. Fertőszentmiklós
200. Kövirózsa Kulturális Egyesület Nédalköre Horváth Krisztina Győr-Moson-Sopron  ARANY  2018.06.03. Fertőszentmiklós
201. Községi Népdalkör  Kövér István  Jász-Nagykun-Szolnok BRONZ 2018.11.17-18. Eger
202.  Kurticsi Citerazenekar Juhász Kálmán  Békés ARANY  2018.04.22. Orosháza
203.  Kútyika Nagycétényi Női Éneklőcsoport  Presinszkyné Szőke Mónika  Nyitra  ARANY  2018.11.17-18. Eger
204.  Labdarózsa Népdalkör és Citerazenekar Pavella Krisztina Pest  ARANYPÁVA  2018.05.06.Dabas
205.  Lakhegyi Daloskör Ujvári Katalin Zala ARANY  2017.06.04. Gellénháza
206.  Lármafa Citeraegyüttes Lőrincz Rebeka Heves EZÜST  2018.06.9-10. Eger
207. Lázsiás Énekegyüttes és Citerazenekar Horváth Krisztina Győr-Moson-Sopron  ARANYPÁVA  2018.06.03. Fertőszentmiklós
208.  Levendula Népdalcsoport  P.Tóth Erika  Pest  ARANYPÁVA  2018.04.14. Jászapáti
209. Lila Akác Dalkör,Alibánfa Varga Annamária Zala  EZÜST  2018.06.02. Gellénháza
210. Liliom Együttes Dr. Szabóné Bugán Ágnes MArianna Szabolcs-Szatmár-Bereg ARANY  2017.11.18-19. Eger
211.  Lőrincz Dorka és Lőrincz Bálint  Tóth Gyula  Békés  EZÜST  2016.12.10. Mezőtúr
212.  Magyarvárosi Népdalkör   Békés EZÜST  2017.11.18. Dévaványa
213.  Maklári Hagyományörzők Énekegyüttese Német Erzsébet  Heves  KIVÁLÓ  2018.11.17-18. Eger
214.  Mákvirág Citerazenekar Erdei Attila Békés  ARANYPÁVA  2017.12.09. Mezőtúr
215.  Mákvirág Citerazenekar Cselényi József Attila Zala  BRONZ  2018.06.02. Gellénháza
216.  Mákvirág Együttes Kovács László Pest  ARANYPÁVA  2018.05.06.Dabas
217.  Mályi Daloskör Blahut Béláné Borsod-Abaúj-Zemplém EZÜST  2017.06.10-11. Eger
218.  Mandulafa Együttes Hajdú Ágota Szabolcs-Szatmár-Bereg KIVÁLÓ  2017.05.05. Debrecen-Józsa
219.  Margaréta Asszonykórus  Szabóné Gáncs Tünde Tolna  ARANY  2018.06.9-10. Eger
220.  Margaréta Citerazenekar   Mélykútiné Németh Kornélia  Csongrád  ARANYPÁVA  2016.12.10. Mezőtúr
221. Margaréta Dalkör  Felföldiné Gerencsér Krisztina Zala  KIVÁLÓ  2018.06.02. Gellénháza
222.  Margaréta Dalkör és Citerazenekar Egyesület  Csiginé Kovács Judit, Fazekasné Domak Anikó  Győr-Moson-Sopron  ARANYPÁVA  2018.08.25-26. Eger
223. Margaréta Népdal és Hagyományőrző kör Mucza Andrásné Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2018.05.19. Kunhegyes
224.  Margaréta Népdalkör Kiss Margit  Szlovákia  EZÜST  2018.11.24. Dunaszerdahely
225. Márkus Ica Hagyományőrző Népdal és Nótakör Egyesület  Márkus Ica Szolnok  ARANY  2018.05.19. Kunhegyes
226. Mátragyöngye Hagyományőrző Népdalkör Jobbik Lászlóné Heves  EZÜST  2018.11.17-18. Eger
227. Medinai és Tengelici Szerb Gyermekkórus Cvijánovics Milán  Tolna  ARANY  2018.05.05. Szekszárd
228. Megyaszói Népdalkör és Citerazenekar Takács Józsefné Borsod-Abaúj-Zemplém ARANY  2018.06.30. Püspökladány
229. Menyecskehegyi Népdalkör Jónás Imréné Pest EZÜST  2017.11.18-19. Eger
230.  Mézespatkó Népdalkör Csiszár Tiborné, Füle Jánosné Zala  KIVÁLÓ  2018.06.02. Gellénháza
231.  Mezőberényi Szlovák Pávakör Borgula Györgyné; Bartó Andrásné Békés ARANY  2018.06.30. Püspökladány
232.  Mezőkeresztesi Férfikórus  Zoller János Borsod-Abaúj-Zemplém  ARANY  2018.06.9-10. Eger
233. Mezőnagymihályi Népdalkör Benyovszki Mária Borsod-Abaúj-Zemplém ARANY  2017.11.18-19. Eger
234. Mikófalvi Asszonykórus Kovács Joachimné Heves EZÜST  2017.11.18-19. Eger
235. Mongol Agrár Zrt. Népdalköre Seres Attiláné Jász-Nagykun-Szolnok ARANY  2018.10.14. Mezőtúr
236.  Móra István Művelődési Egyesület Bazsarózsa Asszonykórusa és Jóbarátok Tamburazenekara  Perpauer Attila  Észak-Bánáti körzet  DICSÉRETES  2016.09.24. Csóka
237.  Muskátli Népdalkör Fodor Dénes   Jász-Nagykun-Szolnok ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
238.  Nádudvari Szociális Szolgáltató Központ Népdalköre  Füleki Annamária  Hajdú-Bihar  ARANY  2018.08.25-26. Eger
239. Nagycserkeszi Asszonykórus Kallós Angelika Szabolcs-Szatmár- Berek  ARANYPÁVA  2018.08.25-26. Eger
240. Nagyhegyesi Népdalkör és Citerazenekar Füleki Annamária Hajdú-Bihar ARANY  2017.06.10-11. Eger
241.  Nagyidai Csemadok Hagyományőrző Csoport  Szlovákia  ARANY  2018.06.9-10. Eger
242. Nagylók Népdalkör és Csobolyó Citerazenekar  Nagy Imola Fejér  ARANYPÁVA  2018.06.02. Nagylók
243.  Nagylóki Népdalkör és Boglya Citerazenekar  Nagy Imola  Fejér  ARANY  2016.11.05. Szabadegyháza
244. Nagyrédei Férfi Dalárda Kovács Zoltánné Lajos Krisztina Jász-Nagykun-Szolnok EZÜST  2017.11.18-19. Eger
245.  Napkori Asszonykórus  Végh Jánosné  Szabolcs-Szatmár-Berek  EZÜST  2018.06.03. Tarpa
246.  Napraforgó Népdalkör Berei Erzsébet  Csongrád KIVÁLÓ  2018.04.22. Orosháza
247.  Napvirág Dalkör  Szecsődi Rita Fejér  KIVÁLÓ  2018.06.02. Nagylók
248.  Nefelejcs Énekegyüttes dr. Ságodi Ibolya Ilona  Tolna DICSÉRETES  2017.11.19. Székesfehérvár
249.  Nefelejcs Népdalkör Krajcsó Bence Pest KIVÁLÓ  2017.06.10-11. Eger
250.  Nefelejcs Népdalkör Domoszló  Buzásné Juhász Zsuzsanna  Heves  KIVÁLÓ  2016.11.19-20. Eger
251.  Nefelejcs Népdalkör és Napraforgó Citerazenekar  Mélykútiné Németh Kornélia  Csongrád  ARANY  2018.09.29. Tiszakécske
252.  Nefelejcs Nyugdíjas Klub Népdalköre Kulcsárné Csejtei Marianna Zala  ARANYPÁVA  2017.06.04. Gellénháza
253.  Negyvennyolcas (48-as) Olvasókör Aszonykórusa  Monoki Kálmánné  Jász-Nagykun-Szolnok  KIVÁLÓ  2018.06.30. Püspökladány
254.  Negyvennyolcas(48-as)  Dalárda Tóth Imre Jász-Nagykun-Szolnok KIVÁLÓ  2018.06.30. Püspökladány
255.  Nemzedékek Hagyományőrző Csoport  Magyar Istvánné  Veszprém  DICSÉRETES  2017.05.21. Takácsi
256.  Népdalkör Czibak Imre Nyugdíjas Klub  Herkó Béláné  Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2017.05.20. Kunhegyes
257.  Nyársapáti Népdalkör  Kovács László  Pest  ARANY  2018.08.25-26. Eger
258.  Nyíradonyi Pávakör  Koncz Mária  Fejér  ARANY  2018.06.30. Püspökladány
259.  Nyisztor Banda Havasréti Pál  Tolna  ARANY  2018.05.05.  Szekszárd
260.  Nyitracsehi Férfikórus  Kupecsek András  Nyitra  ARANY  2016.11.26. Dunaszerdahely
261. Nyugdíjasok Lévényi Egyesületének Népdalköre Horváth Krisztina Győr-Moson-Sopron  DICSÉRETES  2018.06.03. Fertőszentmiklós
262.  Ónodi Hársfavirág Énekkar Ládi Gabriella Borsod-Abaúj-Zemplém EZÜST  2017.06.10-11. Eger
263.  Orchidea Népdalkör Török György Pest DICSÉRETES  2018.05.06.Dabas
264.  Orgován Népdalkör Ocsovszki Ildikó  Békés  ARANY  2018.09.01. Mezőberény
265.  Öcsödi Hagyományőrző Enyedi Dezsőné; Bata Gáborné   Jász-Nagykun-Szolnok ARANY  2018.04.14. Jászapáti
266.  Őszidő Kulturális Egyesület Kórusa  Kőmíves Edit  Hajdú-Bihar  ARANY  2018.08.25-26. Eger
267.  Őszirózsa Népdalkör Nyékládháza  Berecki Zita  Borsod-Abaúj-Zemplém  EZÜST  2018.11.17-18. Eger
268. Őszirózsák Nyugdíjas Klub Kovács Valéria Borsod-Abaúj-Zemplém EZÜST  2017.06.10-11. Eger
269.  Összefogás a Nyugdíjasokért Egyesület Vegyeskara Németh Ferencné  Pest  ARANY  2018.11.17-18. Eger
270.  Paksi Bourdonosok Havasréti Pál  Tolna  ARANY  2018.05.05.  Szekszárd
271.  Pannónia Citerazenekar Bollók Attila Veszprém   ARANY  2018.06.23. Mezőtúr
272.  Pápakovácsi Pezsgő Kórus  Üvegesné Ozorai Hortenzia  Veszprém  KIVÁLÓ  2017.05.21. Takácsi
273.  Párta Banda  Rácz Gyula  Békés  ARANY  2018.05.26. Debrecen-Józsa
274.  Pásztói Rozmaring Népdalkör  Sturmann Jenőné  Nógrád  KIVÁLÓ  2016.11.19-20. Eger
275. Pengalló Citeracsoport Kulcsárné Csejtei Marianna Zala  ARANY  2018.06.02. Gellénháza
276.  Pengető Citeraegyüttes  Ladányi-Pócsik Erika  Szabolcs-Szatmár-Berek  DICSÉRETES  2018.06.03. Tarpa
277.  Pengető Citerazenekar Hajdúné Hőgye Zsófia Hajdú-Bihar EZÜST  2018.05.26. Debrecen-Józsa
278.  Pengettyű Citerazenekar  Farkas Zoltán; Németh Krisztina  Szlovákia  EZÜST  2016.11.26. Dunaszerdahely
279. Pereszlen Énekegyüttes János Hajnalka Békés KIVÁLÓ  2018.05.26. Debrecen-Józsa
280.  Pergető Citerazenekar dr. Borosné Toplenszki Tímea Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2017.05.05. Debrecen-Józsa
281.  Pergő Citeracsoport Pavella Krisztina Pest EZÜST  2018.11.11. Rácalmás
282.  Pilinke Énekegyüttes Solymosi Borbála Pest ARANY  2018.05.06.Dabas
283.  Piros Pántlikás Együttes  Szerencsi Zsuzsanna  Bács-Kiskun  KIVÁLÓ  2018.09.29. Tiszakécske
284.  Pörbölyi Népdalkör Antal István Tolna KIVÁLÓ  2018.05.05. Szekszárd
285.  Püspökladányi Kossuth Olvasókör  Eszenyi Imre  Hajdú-Bihar  MEGFELELT  2016.09.24. Csóka
286. Püspökladányi Kossuth Olvasókör Népdalköre Rásó Mihályné Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2018.06.30. Püspökladány
287.  Rácalmási Napsugár Asszonykórus  Márkusné Igmándi Zita  Fejér DICSÉRETES  2018.11.11. Rácalmás
288.  Ráckeresztúri Bor-Ászok Dalárda Egyesület Dobrádi Károly; Péter András; Péter Andrásné Fejér ARANY  2018.05.06.Dabas
289.  Rákóczi Férfikórus  Sziveri Szabolcs  Vajdaság  ARANYPÁVA  2016.09.24. Csóka
290.  Rakonca Citeraduó Pavella Krisztina Pest EZÜST  2018.11.11. Rácalmás
291.  Rekötye Népdalkör   Brezovszki Eszter  Vajdaság  EZÜST  2016.09.24. Csóka
292.  Répáshuta Szlovák Énekkar  Horváth Károlyné  Borsod-Abaúj-Zemplém  ARANY  2018.09.22. Sződ
293.  Répcementi Citerazenekar Tulok Tamás Győr-Moson-Sopron  MEGFELELT  2018.06.03. Fertőszentmiklós
294.  Retye-rutya Női Dalkör  Koncz Mária  Fejér  KIVÁLÓ  2017.05.07. Dinnyés
295.  Rezeda Népdalkör  Orosz Marianna  Borsod-Abaúj-Zemplém  KIVÁLÓ  
296.  Rezedák Hagyománnyőrző Dalkör Németh Renáta Zala ARANY  2018.06.02. Gellénháza
297.  Rezgő-rezeda Csoport Telekiné Rábai Melinda  Tolna  ARANY  2018.05.05. Szekszárd
298.  Romhányi Dalárda Hajdú Éva, Hajdú István Nódrád  ARANYPÁVA  2017.11.18-19. Eger
299.  Roszicska Citeraegyüttes Bíró László  Békés ARANY  2018.04.22. Orosháza
300.  Rozmaring Asszonykórus Orosz Józsefné Nódrád ARANY  2018.11.17-18. Eger
301.  Rozmaring Asszonykórus Selek Mártonné Zala  ARANY  2018.06.02. Gellénháza
302.  Rozmaring Citera és Népdalkör  Kantár Éva  Nyitra  ARANY  2018.11.24. Dunaszerdahely
303.  Rozmaring Dalkör  Demjén Gyula  Borsod-Abaúj-Zemplém  EZÜST  2018.11.17-18. Eger
304.  Rozmaring Népdalkör Gál Judit  Heves  ARANY  2018.06.9-10. Eger
305.  Rozmaring Népdalkör   Pásztor Klára  Vajdaság  EZÜST  2016.09.24. Csóka
306. Rozmaring Népdalkör  Juhász József Nógrád ARANY  2018.11.17-18. Eger
307. Rozmaring Népdalkör  Kovács Zoltánné Lajos Krisztina Jász-Nagykun-Szolnok KIVÁLÓ  2017.11.18-19. Eger
308. Rozmaring Népdalkör és Citerásai Szabó Ágnes  Zala  EZÜST  2018.06.02. Gellénháza
309.  Rozmaring Női Éneklőcsoport  Kocis Alica  Kassa  EZÜST  2016.11.26. Dunaszerdahely
310.  Rozmaring-ág Citera együttes Kantár Éva  Nyitra  ARANY  2018.11.24. Dunaszerdahely
311.  Sárándi Férfi Dalárda  Kálmán Péter  Hajdú-Bihar  ARANYPÁVA  2016.11.19-20. Eger
312.  Sárhidai Dalkör Kulcsárné Csejtei Marianna Zala  KIVÁLÓ  2018.06.02. Gellénháza
313.  Sarló Citerazenekar  Balogh László  Nagyszombat  ARANY  2018.11.24. Dunaszerdahely
314.  Sárosdi Népdalkör  Koncz Mária  Fejér  ARANY  2017.05.07. Dinnyés
315.  Sárréti Pengetősök Erdei Attila Békés  KIVÁLÓ  2018.06.9-10. Eger
316. Simon Éva, Kanczel Bíborka Kanczel József Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2018.05.26. Debrecen-Józsa
318.  Somló Banda  Mesis György  Győr-Moson-Sopron  KIVÁLÓ  2017.05.21. Takácsi
320.  Süveg Citerakör  Vatainé Facsar Veronika  Hajdú-Bihar  ARANYPÁVA  19. ciklus
321.  Süvöltős Együttes Hajdúné Hőnye Zsófia Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2018.05.26. Debrecen-Józsa
322. Szabó Violetta, Szabó Annabella Duó Horváth Krisztina Győr-Moson-Sopron  ARANY  2018.06.03. Fertőszentmiklós
323.  Szalmaszál Együttes Kovács László Pest KIVÁLÓ  2018.05.06.Dabas
324.  Szatmár Citerazenekar Tisazbecs Fráter Sándor Szabolcs-Szatmár-Bereg  DICSÉRETES  2018.06.9-10. Eger
325. Százd-i Citeraegyüttes Borka László Szlovákia  ARANYPÁVA  2018.06.9-10. Eger
326.  Százszorszép Citerazenekar  Köhler Erzsébet  Fejér  KIVÁLÓ  2017.05.20. Kunhegyes
327.  Százszorszép Énekegyüttes  Nyári Éva  Tolna  ARANYPÁVA  2018.05.05. Szekszárd
328. Százszorszép Énekegyüttes Mélykútinél Németh Kornélia Csongrád ARANY  2017.12.09. Mezőtúr
329. Százszorszép Gyermek Citerazenekar Köhler Józsefné Fejér ARANY  2017.06.10-11. Eger
330. Szederinda Hagyományőrző Együttes Szilágysomló  Kovács Csaba Hajdú-Bihar KIVÁLÓ  2017.11.18. Dévaványa
331. Szederinda Népdalkör   Brezovszki Eszter  Szerbia  BRONZ  2016.09.24. Csóka
332. Szegedi Alsóvárosi Kórus Nyugdíjasok Egyesülete  Vigh Andrásné  Csongrád EZÜST  2018.04.22. Orosháza
333. Szegedi Hóvirág Nyugdíjas Népdalkör Egyesület Hajagos Istvánné Csongrád EZÜST  2018.11.17-18. Eger
334.  Székelykevei Citerások  Magyar Ede és Kovács József   Vajdaság  ARANY  2018.09.29. Tiszakécske
335. Szekszárdi Garay János Gimnázium Német Nemzetiségi Kamarakórusa Naszlad Judit  Tolna ARANY  2018.05.05. Szekszárd
336.  Szélikék Éneklőcsoport  Nagy Imola  Fejér MEGFELELT  2018.11.11. Rácalmás
337.  Szentegáti Asszonykórus Ruszák Lajosné  Baranya  DICSÉRETES  2018.10.05. Pécs
338.  Szentesi Pengető Citerazenekar  Mélykútiné Németh Kornéllia  Csongrád  ARANYPÁVA  2018.09.29. Tiszakécske
339. Szigetgyöngye Nyugdíjas Klub Énekkara Horváth Krisztina    ARANY  2018.06.03. Fertőszentmiklós
340.  Sziporkák Citeraegayüttes  Gondáné Árvai Mária  Jász-Nagykun-Szolnok  EZÜST  2017.12.09. Mezőtúr
341.  Szirmai Széprózsák  Makrai Judit  Borsod-Abaúj-Zemplém  ARANYPÁVA  2017.11.18-19. Eger
342. Szivárvány citerazenekar Csider István Jász-Nagykun-Szolnok  ARANYPÁVA  2018.10.14. Mezőtúr
343.  Szivárvány Dalkör Zala ARANY  2017.06.04. Gellénháza
344.  Szivárvány Népdalkör   Demjén Gyula  Borsod-Abaúj-Zemplém  EZÜST  2016.11.19-20. Eger
345.  Szivárvány Női Énekkar Kovács Istvánné Hajdú-Bihar MEGFELELT  2017.11.18. Dévaványa
346. Szociális Szolgáltató Központ Népdalköre Füleki Annamária Hajdú-Bihar  ARANYPÁVA  2017.06.10-11. Eger
347. Szolnoki Népdalkör  Juhászné Antal Gabriella Jász-Nagykun-Szolnok  ARANYPÁVA  2018.10.14. Mezőtúr
348.  Szőlőfürt Citerazenekar  Vajda László  Szlovákia  ARANY  2016.11.19-20. Eger
349.  Szucsán Banda Havasréti Pál  Tolna  ARANY  2018.05.05. Szekszárd
350.  Taktaszada Pávakör Egyesület   Ládi Gabriella  Borsod-Abaúj-Zemplém  ARANYPÁVA  2017.05.07. Dinnyés
351.  Tarcsai Veronika-Török Anita  dr.Várszeginé Gáncs Erzsébet  Győr-Moson-Sopron  EZÜST  2017.05.07. Dinnyés
352.  Tardoskeddi Férfikar  Vanya István  Nyitra  ARANY  2018.11.24. Dunaszedahely
353.  Tázlári Rozmaring Asszonykórus Mártáné Czékus Györgyi  Bács-Kiskun ARANY  2018.04.22. Orosháza
354.  Tearózsa Népdalkör Érd  Pócza József  Pest DICSÉRETES  2018.11.11. Rácalmás
355.  Telkibányai Férfi Dalárda Onda Gergely  Borsod-Abaúj-Zemplém  KIVÁLÓ  2018.11.17-18. Eger
356.  Tengelic Énekegyüttes  János Hajnalka  Békés  EZÜST  2017.11.18. Dévaványa
357.  Tengelici Citerások Szabó József   Tolna EZÜST  2018.05.05. Szekszárd
358. Tereskei Gyöngyvirág Népdalkör Hajdú István Nódrád DICSÉRETES  2017.06.10-11. Eger
359.  Testvériség ME Bajsa,Csalogány Népdalkör és cit.zenekar  Kókity Erika; Piúkovity Boglárka  Szerbia  DICSÉRETES  2016.09.24. Csóka
360.  Tisazvirág Népdalkör  Erdélyi István; Gondáné Árvai Mária  Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2018.04.14. Jászapáti
361.  Tiszavirág Citeraegyüttes  Kaszásné Márkus Magdolna  Pest ARANY  2018.11.11. Rácalmás
362.  Tiszta Forrás Népdalkör  Szabó Jolán  Szlovákia  ARANYPÁVA  2018.11.24.Dunaszerdahely
363.  Tiszta Forrás Népdalkör  dr. Kerekesné Pytel Anna  Somogy KIVÁLÓ  2018.10.05. Pécs
364. Tiszta Forrás Népdalkör  Köles Éva   Pest ARANY  2018.06.9-10. Eger
365.  Tokaji Pacsirták Fábiánné Tasi Gabriella Szabolcs-Szatmár-Bereg MEGFELELT  2018.05.26. Debrecen-Józsa
366.  Tópart Művelődési Egyesület  Pásztor Klára  Bácska  EZÜST  2016.09.24. Csóka
367.  Tordasi Dalárda  Fazekasné Domak Anikó  Fejér  ARANYPÁVA  2018.09.29. Tiszakécske
368.  Török Anita-Tarcsai Veronika  Várszeginé dr. Gáncs Erzsébet  Győr-Moson-Sopron  ARANY  2016.11.05. Szabadegyháza
369.  Törökszentmiklósi Népdalkör Gondáné Árvai Mária Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2018.05.19. Kunhegyes
370.  Tremolo Mandolin Zenekar Krcsmériné Gyurkovics Mária  Békés ARANY  2018.04.22. Orosháza
371.  Tubarózsa Citerazenekar  Zoboki Józsefné  Bács-Kiskun  DICSÉRETES  2018.09.29. Tiszakécske
372.  Túri Zsiványok Csider István Szolnok  ARANYPÁVA  2017.12.09. Mezőtúr
373.  Tücsök Citerazenekar   Csider István  Jász-Nagykun-Szolnok  ARANYPÁVA  2016.12.10. Mezőtúr
374.  Újszász Középiskola Citeracsoportja  Vindeizen Éva  Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2017.04.29. Jászapáti
375. Vadgesztenye citeraegyüttes Kuruczné Borbély Márta-Kurucz Attila Győr-Moson-Sopron  EZÜST  2018.06.03. Fertőszentmiklós
376.  Vadgesztenye népdalkör  Kuruczné Borbély Márta Győr-Moson-Sopron  EZÜST  2018.06.03. Fertőszentmiklós
377.  Vadhajtás Citerazenekar  Léczné Urbán Bernadett  Bács-Kiskun  ARANYPÁVA  2018.09.29. Tiszakécske
378.  Vadkörtefa Énekkar Felföldiné Gerencsér krisztina Zala  ARANYPÁVA  2018.06.02. Gellénháza
379.  Vadonnőtt Gyöngyvirág Dalkör  Zétényi Margit  Fejér  DICSÉRETES  2016.11.05. Szabadegyháza
380.  Vadvirág Hagyományápoló Kör Asszonykórus  Csolika Katalin  Vajdaság  ARANY  2016.09.24. Csóka
381.  Vadvirág Népdalkör  Papp Elemérné  Borsod-Abaúj-Zemplém  ARANY  2018.11.17-18. Eger
382.  Vadvirág Népdalkör   Bíró László  Jász-Nagykun-Szolnok  ARANY  2018.04.22. Orosháza
383.  Vadvirág Népdalkör  Kulcsárné Csejtei Marianna Zala  ARANYPÁVA  2018.06.02. Gellénháza
384. Vajda József Népdalköri Egyesület Kulcsárné Csejtei Marianna Zala  ARANYPÁVA  2018.06.02. Gellénháza
385.  Vaszari Dalkör  Szórádi Árpád  Győr-Moson-Sopron  KIVÁLÓ  2017.05.21. Takácsi
386. Veréce Hagyományőrző Éneklő Csoport Török Andrásné Hajdú-Bihar EZÜST  2017.06.10-11. Eger
387.  Veresegyházi Férfikórus  Kovács László  Pest  ARANYPÁVA  2018.08.25-26. Eger
388.  Veresegyházi Népdalkör   Kovács László  Pest  ARANYPÁVA  2018.08.25-26. Eger
389.  Viharsarki Pengetősök Bíró László  Békés DICSÉRETES  2018.04.22. Orosháza
390.  Villő Citerazenekar Bíró László  Békés ARANY  2018.04.22. Orosháza
391. Viola Népdalkör  Németh Renáta Zala  ARANYPÁVA  2018.06.02. Gellénháza
392.  Viola Nova  Hegedűsné Szabó Éva  Veszprém  KIVÁLÓ  2017.05.21. Takácsi
393.  Visontai Népdalkör Oraveczné Hajnal Edit Heves  ARANY  
394.  Völgység Népdalkör Steiner Józsefné, Fekete-Sebestyén Ibolya Tolna  ARANYPÁVA  2018.05.05. Szekszárd
395.  Zákányszéki Parasztkórus Pálnik András  Csongrád ARANY   2018.04.22. Orosháza
396.  Zalaegerszegi Honvédklub Énekkara Baksa Istvánné Zala EZÜST  2017.06.04. Gellénháza
397.  Zalaszántói Pávakör  C.Tóth Zoltán  Zala  DICSÉRETES  2017.05.21. Takácsi
398.  Zalaszentbalázsi Népdalkör Beke Miklósné Zala  EZÜST  2018.06.02. Gellénháza
399.  Zenede Citerazenekar Hajdúné Hőgye Zsófia Hajdú-Bihar EZÜST  2018.05.26. Debrecen-Józsa
400.  Zensky Hlas Hagyományőrző Csoport  Mangó Istvánné és Jancsok Jánosné  Pest  ARANY  2018.09.22. Sződ
401.  Zönge Népdalkör Falkai Gyuláné  Tolna  ARANY  2018. 05.05. Szekszárd
402.  Zsérei Zsibrice Hagyományőrző csoport  Bencz Ilona  Nyitra  ARANYPÁVA  2016.11.26. Dunaszerdahely
403.  Zsobada Banda Sturmann Jenőné, Virágvölgyi Márta Nógrád KIVÁLÓ  2017.05.05. Debrecen-Józsa
404. Lilaakác Dalkör Pere Nikolett  Fejér  KIVÁLÓ  2018.10.10. Kecskemét
405. Sáregresi Népdalkör Tornócziné Bondor Csilla Fejér ARANY 2018.11.10. Tatabánya-Felsőgalla
406. Bazsarózsa   Szlovákia DICSÉRETES 2018.11.24. Dunaszerdahely
407. Búzavirág Békei Női Népdalkör Kovács Zsuzsanna – Libai Mária  Szlovákia ARANY 2018.11.24. Dunaszerdahely
408. Cimbora Népdalkör Magyarics Zoltán  Szlovákia ARANY 2018.11.24. Dunaszerdahely
409. Dió Héj Citerazenekar Vígh Sándor Szlovákia  ARANYPÁVA 2018.11.24. Dunaszerdahely
410. Igazgyöngy Hagyományörző Egyesület Horváth Ernőné Zala  ARANYPÁVA 2018.11.24. Dunaszerdahely
411. IGRICEK Népdalkör Varga Éva Szlovákia KIVÁLÓ 2018.11.24. Dunaszerdahely
412. Pacsirta népdalkör Varga Éva Szlovákia ARANY 2018.11.24. Dunaszerdahely

413.

 

 

414. 

Bazsarózsa Népdalkör 

 

Tállyai Nefelejcs Népdalkör

Herminda Irén,Szakszon Anna

Meczkóné Augusztin Katalin 

Szlovákia

 

Borsod-Abaúj-Zemplén

DICSÉRETES

 

ARANY

2018.11.24. Dunaszerdahely

 

2017.10. 28. Vámospércs